Ανακοίνωση για την πρόσληψη προσωπικού καθαριότητας σχολικών μονάδων με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για το Σχολικό Έτος 2024 – 2025

Ο Δήμος Φαιστού ανακοινώνει την πρόσληψη προσωπικού, με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά τριάντα επτά (37) ατόμων για την καθαριότητα σχολικών μονάδων στο Δήμο Φαιστού και συγκεκριμένα ανά υπηρεσία , έδρα, ειδικότητα και διάρκεια σύμβασης, αριθμό ατόμων  (βλ. ΠΙΝΑΚΑ Α):

ΠΙΝΑΚΑΣ Α: ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

Υπηρεσία: Δήμος

Έδρα Υπηρεσίας: Μοίρες

Ειδικότητα: ΥΕ Καθαριστές-στριες Σχολικών Μονάδων

Αριθμός ατόμων:

Μερικής απασχόλησης 4ΩΡΗ: 17

Πλήρους απασχόλησης 6,5ΩΡΗ: 20

Χρόνος απασχόλησης: Διδακτικό έτος 2024 – 2025

Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων είναι δέκα (10) εργάσιμες ημέρες και αρχίζει από την επόμενη ημέρα της ανάρτησης της ανακοίνωσης στο χώρο ανακοινώσεων του δημοτικού καταστήματος, δηλαδή ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 15/7/2024 ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/7/2024. Η ανωτέρω προθεσμία λήγει με την παρέλευση ολόκληρης της τελευταίας ημέρας και εάν αυτή είναι κατά το νόμο εξαιρετέα (δημόσια ή αργία ή μη εργάσιμη) τότε η λήξη της προθεσμίας μετατίθεται την επόμενη εργάσιμη ημέρα.

Ανακοίνωση

Previous ΠΛΗΡΩΜΗ ΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΧΟΡΗΓΗΘΕΙΣΑ ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗ ΥΠΕΣ ΣΤΟΝ Ε.Ο.ΑΝ.ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑΦΗΣ 2022 – ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΗ ΑΠΟ Ζ΄ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΚΑΠ 2024