ΕΥΧΕΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΤΙΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥΧΟ ΣΤΟ ΤΥΜΠΑΚΙ

Τη μνήμη του Αγίου και Αποστόλου Τίτου τιμά σήμερα, 25 Αυγούστου, το Τυμπάκι Δήμου Φαιστού.

Σε αυτήν την ευλογημένη ημέρα, θέλω να σας στείλω τις θερμότερες ευχές μου για τον Πολιούχο Άγιο Τίτο που ευλαβικά τιμούμε και γιορτάζουμε. Ας είναι αυτή η ημέρα γεμάτη ειρήνη, ευλογίες και αγάπη για όλους μας. Ας μας ενώσει ακόμα περισσότερο ως μια μεγάλη οικογένεια που μοιράζεται κοινές αξίες, πίστη, σεβασμό. Η Χάρη του Αγίου Τίτου να μας συντροφεύει.

Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες, Χρόνια Πολλά σε όλους και σε όλες! Και του χρόνου με υγεία και κάθε καλό στις οικογένειες σας.

Με εκτίμηση,

Ο Δήμαρχος

Κ. Γρηγόρης Νικολιδάκης

Previous ΑΡ.ΑΠΟΦ. 190 /2023 Δ.Σ. ΟΡΙΣΜΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ ΣΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ.