Στον καλλωπισμό και προετοιμασία όλων των παραλιών του, προχωρά ο δήμος Φαιστού, με αφορμή την έναρξη της νέας θερινής σεζόν.

Αρχική Γραφείο Τύπου Προκηρύξεις & Διαγωνισμοί Ο Δήμος Φαιστού Διακηρύσσει Συνοπτικό Διαγωνισμό για την κατασκευή του έργου: «Κατασκευή Aρδευτικής Δεξαμενής στην Περιοχή Βρέλη»
Ο Δήμος Φαιστού Διακηρύσσει Συνοπτικό Διαγωνισμό για την κατασκευή του έργου: «Κατασκευή Aρδευτικής Δεξαμενής στην Περιοχή Βρέλη» PDF Εκτύπωση
Τετάρτη, 09 Σεπτέμβριος 2020 10:18

Ο Δήμος Φαιστού Νομού ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ διακηρύσσει την με Συνοπτικό Διαγωνισμό επιλογή αναδόχου για την κατασκευή του έργου: «Κατασκευή αρδευτικής δεξαμενής 250 M3 στην περιοχή Βρέλη» εκτιμώμενης αξίας 52.822,58 Ευρώ (πλέον Φ.Π.Α.)